10 czerwca 2017

Pokaż nam swoje OC! #8 OC Morganite od Perydotowego Kordiana

Tak prezentuje się Morganite od Perydotowego Kordiana. Więcej o niej w rozwinięciu posta.

Od autora:

Imię – Morganite / Morr 

Klejnot – Klejnot Morganite znajduje się na jej piersi i jest w kształcie tarczy.

Charakter – Morr jest bardzo zdyscyplinowana i zrównoważona. Wojskowa musztra to jej drugie imię, uwielbia wydawać rozkazy i polecenia. Morganite wykazuje duże cechy przywódcze.

Zdolności, broń i moce – Jej zdolność to rozpowszechnianie wokół aury, która działa uspokajająco i stwarza poczucie ochrony wpływając tym samym pozytywnie na morale żołnierzy Homewordu. Jej bronią jest ostra jak brzytwa szabla, którą podczas rebelii rozbiła nie jeden kryształ. Morganit niestety nie posiada jakiś specjalnych mocy z wyjątkiem tej zdolności aury.

Historia – Morganite została stworzona przez Niebieski Diament jako doskonały prezent dla Różowego Diamentu. Morganite bardzo spodobała się Różowemu Diamentowi, miała z nią lepszy kontakt niż jej własna Perła. Po niedługim czasie Morr została głównym generałem jej armii i szybko się nauczyła wszystkich procedur. Zaraz po kilku latach wybuchła rebelia, Morganite została skierowana na front by walczyć i stłumić niepożądany bunt. Pomimo strat jakie musiała podjąć udało jej się, rebelia przycichła. Gdy zadowolona z swojego sukcesu Morr wróciła do swojego Diamentu stała się świadkiem napadu przez Rose Quartz i jej bandę na Różowy Diament. Niestety nie zdążyła, a na jej oczach została roztrzaskana na drobne kawałeczki jej droga pani. Ten widok spowodował, że Morganite się załamała i nie była w stanie nawet walczyć. Dziś Morr jest zaszyta gdzieś na drugim końcu galaktyki w jakimś przedszkolu, jak najdalej od Ziemi…

Inne informacje – Morr zajmuje się w tym przedszkolu szkolenia nowych kamieni i wpajania im nienawiści do Ziemi i rzeczy jakie tam powstały. 
   

Autor: Perydotowy Kordian (często komentuje na blogu nawet ;) ) 


Mam nadzieje, że nie jest przesadzone i zaciekawi moja postać :) 

Kilka słów ode mnie:

Całkiem przyjemne OC. Jak zwykle powtarzam szkoda, że tak krótkie. Przez to nie mam zbyt wiele do powiedzenia o Morganite. Jej historia jest dosyć ciekawa, choć trochę mnie zaskoczyła jej bliska więź z Różowym Diamentem. Ma fajną moc - taka uspokajająca aura, całkiem oryginalnie. Zauważyłam też, że jej fryzura jest trochę podobna do tej, jaką ma Różowa Diament na swoim muralu. Nie wiem czy to było zamierzone, ale niezłe :) 

Morr oceniam na 5,5/10, ponieważ naprawdę opis jest króciutki i nie mogłam się dowiedzieć wielu rzeczy o fajnym klejnocie, jakim z pewnością jest Morganit. Dziękuję bardzo za przysłanie jej i zapraszam do komentowania.

Swoje OC i gemsony można podsyłać na adres bloga:  redakcjadbc@gmail.com koniecznie wpisując swój nick i informacje zawarte w tym poście.


10 komentarzy:

 1. Mam też Morganit oc, i jak sądzę...jest ...ciekawsza .-.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam, czytałam ,przyznaje rację Peri Girl . ( A tak wgl cześć pączku <3 , jak tam ? Wysłałaś już OC ? )

   Usuń
 2. Bałem się, że jak rozwinę opis moge przesadzić i jeszcze wyjdzie za bardzo idealna 😅👌🏽

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarówno balans, jak i bogactwo w opisie są ważne. Dlatego tworzenie dobrego OC jest dosyć trudne. Ale mimo wszystko trzeba starać się zrobić to jak najlepiej. Jak bałeś się, że będzie zbyt idealna, to mogłeś na przykład, spisać te pomysły i je przeanalizować, czy robią ją doskonałą czy nie. Jakby tak było, to można wtedy coś odrzucić, dodać jej jakichś wad i już jest inaczej.

   Usuń
 3. To pokaż ją na blogu, chętnie zobaczymy :3

  OdpowiedzUsuń

To Perydot odpowiada za komentarze na blogu, więc nie radzę, by dochodziło w nich do kłótni.