26 maja 2017

Wycieki screenshotów z odcinków maratonu Wanted


Jak wyciekają klipy, to są też screeny. Dużo spoilerów!


Zamieszczę te screeny w formie filmików, żeby post nie był kolosalnie długi.


Sceny z odcinka The Trial


Sceny z odcinka Off Colors


Sceny z odcinka Lars' Head
Pragnę zaznaczyć, że teraz przez portal w Larsie Steven może przedostać się do domu. Lars jest nowym Lewkiem. Dziwne.
6 komentarzy:

 1. Aha... czyli tytuł "Lars's Head" nie oznaczał tego, że Steven wejdzie do umysłu Larsa, ani tego, że Lars umrze i zostanie z niefo sama głowa (jak na tym spoilerze)...
  Ale oznaczał to, że Lars posiada teraz portal na głowie.
  Dobra, już nie będę nawet próbować zgadywać treści następnych odcinków po ich nazwie.

  OdpowiedzUsuń
 2. No i coś mi się wydaje, że Lars zaprzyjaźnił się z Żółtym Szafirem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sadzę że te klejnoty są odrzutami producyjnymi które się
  Niszczy, a nie żadne fuzje. Bedą pomagać stewenowi a jak tylko dowiedzą sie o portalu to szybko wyemigrują nim na ziemię to na bank pewne.
  Co do Szafiru sądzę że ma zbyt dobry potencjał aby zmarnować go na postać epizodyczną, końcu morze odkrywać tajemnice i zagadki z przeszłości morze nawet co Rose Kwarc dokładnie zrobiła PD albo co kryje skrzynia w grzywie lewka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej są zarówno fuzje jak i odrzutki. Jedna z tych fuzji jest na pewno jest wymuszoną fuzją dwóch sklejonych odłamków. Ta reszta też wygląda na jakieś wymuszone fuzje. Ta gąsienica ma kilka klejnotów w sobie, chyba z sześć, a to raczej nie jest normalne.

   Usuń
 4. https://m.youtube.com/watch?v=hQIwW4sFhfM
  Ok moje teorie lecą
  Homeworld cały czas obserwuje ziemie. Widzieli również walke malachit i aleksandryt. Gąsienicowa postać to wymuszona ,, genetycznie" Alexandryt x2 podejrzenia są u mnie sprowadzone kolorystyką klejnotów.
  Idądz wątkiem śledzenia ziemi... A co z granat? Homeworld się pomylił. Dali poprawnie Rubin i Szafir. Skoro dość blisko była Perła... Czemu by jej nie dodać? Może będzie silniejsza? Niestety być może któreś z klejnotów miało na tyle siły żeby przed " narodzinami" starać się zmienić? Mimo iż wiem dobrze że Rubin Szafir i Perła równa się Sardonyx wierze w tą teorie. Mam też jej drugą wersje.
  POPROSTU Rubin plus Perła zamiast szafir. Bo jest wysoka? Bo zgrabna? Bo przecież co wyjdzie z klocka i z Totema z HS?(Fani powinni rozumieć a jak nie to wujek gogle powinien wiedzieć)
  Szafir widocznie należy/należała do żółtej i poprost trzymała ją w Homeworldowskim przedszkolu aby przewidywała katastrofy i ratowała homeworld przed kolejną rebelią.
  Co do dwugłowego pięknisia. Może być pierwszą zdolnà do walki wymuszoną fuzją.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pamiętacie słowa Perydot z odcinka krasnolutki?
  Poza tym pokazano że sadzono klejnoty w Homeworld jak najgęściej i gdzie się tylko da.
  Mniej składników odżywczych i gorsze warunki wzrostu owocują licznymi aberracjami powstałych klejnotów zarówno fizycznymi jak i psychicznymi oraz cherlactwem reszty ( Perydot )
  Co do dwugłowego i reszty to myślę że jest to bliżniak sjamski lub zroślak inaczej mówiąc ( klaster ) część innych na pewno też.
  A co zrobić z tak poważnym problemem, władza wymyśliła wyeliminować od razu.
  Najcwańsze niedobitki spotkały Stevena i Larsa oczywiście pomogą im ale jak tylko zorientują się co oznacza portal Larsa w poskokach zwieją na ziemię, pomyślcie sami co wy byście zrobili w ich sytłacji???
  Nawet chyba pokazali minę jednego z nich jak zorientował się co zacz gdy Steven użył portalu na ziemię.
  Pytanie jest takie zawiadomią resztę wyrzutków a Laars zostanie na dłuużej jako furtka dla nich czy zwieją od razu na zieloną trawkę?

  OdpowiedzUsuń

To Perydot odpowiada za komentarze na blogu, więc nie radzę, by dochodziło w nich do kłótni.